بیوگرافی مهتاج نجومی

یک نت ـ مهتاج نجومی از بازیگران پر کار قبل و پس از انقلاب است و اغلب در کارهای خود نقش مادری مهربان را بر عهده داشته است که با مهارت خاص خود نقش ها را به سرانجامی مطلوب می رساند. کمتر کسی است که با مهتاج نجومی آشنا نباشد.
مهتاج نجومی

یک نت ـ مهتاج نجومی ( متولد ۱ فروردین ماه ۱۳۲۸ در بروجرد) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلويزيون ایران است. او در سال ۱۳۵۴ در رشته کارگردانی از مدرسه عالی تلويزيون و سینما فارغ التحصیل گردید.

مهتاج نجومی نخستین بار در سال 1344 هنگامی که 16 ساله بود بازیگری را با تئاتر تجربه کرد ولی به صورت جدّي 2 سال بعد در سال 1346 با نمایش روزنه آبی به کارگردانی شاهین سرکیسیان بروی صحنه رفت خانم نجومی بعد از انقلاب در سال ۱۳۶۰، با کارگردانی نمایش حماسه رام به تلويزيون برگشت و تا سال ۱۳۶۵ بعنوان کارگردان براي تلويزيون کار کرد. لازم به ذکر هست که وی بازیگری پس از انقلاب را در سال ۱۳۶۴، با فیلم آن سوی مه آغاز کرد و بعد از ۱۳ سال به سینما برگشت.

زندگی شخصی مهتاج نجومی:
ولی لازم به ذکر هست که به علت این که خانم مهتاج نجومی خيلي اهل گفتگو و فضاهای مجازي نیست و همچنين همیشه میخواست دور از حواشی باشد از خانواده و زندگی شخصی اش اطلاعاتی دردسترس نیست.علت کم کاری مهتاج نجومی:
خانم نجومی از بازیگری در تئاتر ميگويد :" کار در تئاتر را باید حرفه ای نگاه کرد، هنگامی که در این عرصه کار می کنی باعث ميشود روح و جان تو تازه شود، هر چند که پیشنهاد در خور در این حرفه چند سالی هست که نداشتم."وی همچنين در مورد کم کاری خویش در تلويزيون گفته است:" کم کاری من در تلويزيون به این بر می گردد که روند تولید فیلم یا سریال در تلويزيون کاهش پیدا نموده است؛ والاّ از کار کناره نمی گیرم و دلم می خواهد همواره کار کنم."

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.