بیوگرافی آکشی کومار

یک نت ـ آکشی کومار اولین بار در فیلمی با نام« سوگند»، محصول سال ۱۹۹۱ ایفای نقش کرد از آن زمان تاکنون در بیشتر از ۱۰۰ فیلم ایفای نقش کرده است. آکشی کومار به عنوان مدل برای برند های معروف نیز فعالیت نموده است.
آکشی کومار

یک نت ـ آکشی کومار متولد ۹ سپتامبر ۱۹۶۷ با نام راجیو هاری اوم باتیا یکی از بزرگ ترين بازیگران هندی بالیوود است. آکشی کومار دوران دبیرستان را در مدرسه ی دان بسکووسپس کالج گوروناناک خالسای شهر بمبئی به پایان رساند و بعد از گرفتن کمربند سیاه تکواندو در هند، یک دوره هنر های رزمی را دربانکوک تایلند گذراند.

در آن جا موی تای آموخت و بعنوان آشپز و پیشخدمت آغاز به کار کرد بعد از آن به شهر بمبئی برگشت و آموزش هنرهای رزمی را آغاز کرد، یکی از شاگردانش که عکاس بود به وی پیشنهاد مدل شدن داد و به این ترتیب به دنیای بالیوود راه پیدا کرد.آکشی کومار شهروند کانادا میباشد و بعنوان بازیگر کانادایی در بالیوود فعایت می کند.
آکشی کومار بعنوان مدل برای برند های معروف جهانی از جمله پپسی، ال جی، موتورسیکلت هوندا و کفش های ریلاکسو فعالیت نموده است.ازدواج آکشی کومار
آکشی کومار در هفدهم ژانویه سال ۲۰۰۱ با تونیکل خانا ازدواج کرد. تونیکل خانا دختر بزرگ دیمپل کاپادیا و راجش خاناست که در چهاردهم اکتبر۱۹۷۰ زاده شد و با فیلم بارسات در کنار بابی دئول به سینما آمد. او در بازه کوتاهی کنار بازیگران مطرحی مانند شاهرخ خان، سلمان خان، امیرخان و سیفعلی خان قرار گرفت ولی بعد از ازدواج از بازیگری کنارگیری کرد.  حاصل ازدواج آکشی کومار با تونیکل خانا  دو فرزند می باشد. پسر آنها به اسم« آراو» در سپتامبر ۲۰۰۲ و دختر آنها « نیتارا» در ۲۵ سپتامبر۲۰۱۲ زاده شدند.بخشی از مصاحبه آکشی کومار
با آن که سالها است ازدواج کرده و پدر هم شده اید، هنوز فیلم بازي می کنید و موفق هستید. خانواده و سینما مزاحم یکدیگر نیستند؟
درصورتی که برای هر دو وقت بگذارید و مواظب باشید در یکدیگر تداخل نکنند، میتوانید به هر دوی آن ها برسید و مشکلی در این رابطه نداشته باشید. پس از ازدواج و پدر شدن، می دانم مسئولیت های بزرگی به گردنم است. برای همین، زمان خودم را طوری تنظیم می کنم که حضورم در فیلم های سینمایی صدمه ای به این مسئولیت ها نزند.رمز موفقیت فیلم های شما چیست؟ در حالیکه فیلم های ستارگان مشهور قدیمی تر از شما شکست تجاری می خورد، فیلم های شما فروش خوبی در جدول گیشه نمایش دارد؟
یک نکته را یاد گرفته و آن را دنبال می کنم. مردم این ایام به دنبال چیزها و کارهای متمایز هستند. آن ها از داستان های تکراری و کلیشه ای خسته شده و به دنبال حرف ها و قصه های جدید هستند. بر همین مبنا، سعی می کنم فیلمنامه هایی را انتخاب کنم که دارای کاراکترهای جدید و حرف های نو و متفاوت است. این چیزی است که تماشاگران را مجذوب خود می کند.سرگرمی مورد علاقه تان پس از بازیگری چیست؟
همه چیز من در بازیگری و خانواده خلاصه می شود. هنگامی که جلوی دوربین نیستم، تمام وقتم را با خانواده می گذرانم. هیچ سرگرمی بهتر از هم صحبتی و همراهی با خانواده و همسر و فرزند نیست.خودتان رمز موفقیت تان را در چه می دانید؟
چه بگویم؟! نمی دانم. نظر و لطف خدا به من است. همیشه در زندگی ام تلاش نموده ام به دیگران کمک کنم و در حد توان، گره از مشکلات و سختی های آن ها باز کنم. احتمالا همین نکته سبب شده، از کار من هم گره باز شود و موفق باشم.

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.