(تصاویر) بارداری دختران کانادایی از تروریست‌های داعش

یک نت ـ تحقیقات جدید نشان می‌دهد دختران کانادایی برای تروریست‌های داعش فرزندآوری کرده‌اند.
داعش

زنان کانادایی به گسترش داعش کمک می‌کنند. بر طبق تحقیقات دانشگاه واترلو، سه زن کانادایی از تروریست‌های داعش بچه‌دار شده‌اند و دو زن دیگر همینک از اعضای این گروه باردار هستند. این نتایج بخشی از پژوهش بزرگی است که درباره تروریست‌های خارجی ملحق شده به داعش در سوریه انجام گرفت.

 

آمارنات آماراسینگام، مسئول این تحقیقات می‌گوید: خانواده کانادایی این دختران نسبت به سرنوشت آنان و نوه‌های خود بسیار نگران هستند. آنها از این که دخترانشان در مناطق جنگی و از تروریست‌های داعش باردار شده‌اند واهمه دارند. واقعیت آن است که آینده این دختران نامشخص است.

 

 

 

خانواده این دختران از پیامدهای قانونی و پیگردهای قضایی بازگشت دختران خود از سوریه می‌ترسند. آماراسینگام بزرگترین مشکل این دختران را سن بسیار کم آنان می‌داند. وی می‌‌افزاید: این دختران سن بسیار کمی دارند و برای بزرگ کردن فرزندان خود تجربه کافی ندارند. با این وجود، این دختران تحت شرایط نگران‌کننده‌ای فرزندان خود را پرورش می‌دهند. 

 

 

 

آماراسینگام در پایان خاطر نشان می‌کند: اگر چه این زنان برای داعش نمی‌جنگند، من پیشبینی می‌کنم از لحاظ قانونی آنها به داعش کمک می‌کنند و به نوعی معاونت در جرم دارند. آنها با اقدامات خود به نوعی از تروریست‌های داعش حمایت می‌کنند. بنابراین، آنها در صورت بازگشت به کانادا با پیامدهای قضایی مواجه خواهند شد. 

منبع:yjc

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎