(تصاویر) خانه های محل زندگی ارواح در آمریکا

یک نت ـ عکاس معروفی به نام سلف لاولس که متخصص عکس گرفتن از مکان های متروکه در آمریکا است در گزارشی جالب اما ترسناک از خانه های ارواح عکاسی کرده است.
ارواح

یک نت ـ از زمان های بسیار دور حرف از روح که به میان می آید یک ترس و وحشتی وجود هر کسی را فرا می گیرد،بسیاری بر این باورند که ارواح فقط در مکان های مخروبه و متروکه حضور دارند با ما همراه باشید چند عکس از مکان هایی مشاهده کنید که ارواح در آنجا زندگی می کنند.

«سف لاولس» عکاسی است که متخصص عکس گرفتن از مکان های دور افتاده و خراب شهری در ایالات متحده آمریکا است.در عکس هایی که او گرفته، مراکز خرید، خانه ها و کارخانه های فراوانی دیده می شود که تعصیل و بدون استفاده در گوشه ای متروک و بی استفاده و خالی از سکنه ماده اند.«لاولس» به سراسر ایالات متحده برای پیدا کردن جذاب ترین مکان ها مرتبط با موضوع مورد علاقه اش سفر کرده است.

خانه های ارواح ، خانه ارواح ، محل زندگی ارواح

خانه های مشهور به خانه ارواح

اما یکی از بهترین مجموعه های او، بی شک عکس هایی است که از خانه هایی ترسناک گرفته است. خانه هایی که مشهور است ارواح در آن ها زندگی می کنند. به همین دلیل هیچ کس ساکن آن ها نیستند و کسی جرئت ندارد به آن ها نزدیک شود.

«لاولس» همزمان با «هالوین»، تعدادی از بهترین عکس هایی را که از این خانه های ارواح گرفته است، در قالب کتابی با نام «۱۳: یک داستان ترسناک آمریکایی»، گرد آوری کرده است.

تعدادی از این عکس های با کیفیت، ایالتی که در آن واقع شده اند و توضیح کوتاهی درباره هرکدام از آن ها، در ادامه آورده شده است. تا به حال هرچه خانه ارواح در فیلم ها دیده اید فراموش کنید. این خانه ها واقعی هستند.

میشیگان

خانه های ارواح ، محل زندگی ارواح ، ارواح و اجنه

«عمارت هیوت» واقع در پارک «براش» در «میشیگان»

در سال ۱۹۴۱، «عمارت هیوت» واقع در پارک «براش» در «میشیگان»، به عنوان فاحشه خانه ای برای افراد رده بالای جامعه مورد استفاده قرار می گرفته است. سال ها بعد، چندین جسد در سرداب های این عمارت پیدا شد. بر روی بدن و سینه هر کدام از این اجساد، دایره ای کامل و بدون کوچکترین عیب و نقصی کشیده شده بود.

کنتاکی

خانه های ارواح ، ارواح و اجنه ، خانه های ترسناک

خانه «سیر» در کنتاکی

گفته شده، پس از این که پدر و مادر چهار کودک، در این خانه که به خانه «سیر» مشور است همزمان دست به خودکشی زدند، آن ها بیش از یک دهه تنها در این خانه زندگی می کرده اند.

اوهایو

خانه های ارواح ، خانه های ترسناک ، عکس خانه ارواح

خانه «نووا»، واقع در «یانگستون اوهایو»

خانه «نووا»، واقع در «یانگستون اوهایو»، جایی است که «بجامین البرایت»، به شکلی تصادفی پسرش را کشت و بعد نیز از فرط احساس گناه و اندوه، خود و همسرش را نیز در سال ۱۹۵۸ ناکار کرد. خانه از همان زمان به بعد خالی مانده. البته آن جا ساکنین خودش را دارد!!!

میشیگان

خانه های ارواح ، عکس خانه ارواح ، خانه های ارواح

عمارت «معبد شکل روح زده»

عمارت «معبد شکل روح زده»، جایی است که در آگوست سال ۱۹۴۲، سه قتل در آن به وقوع پیوسته است.

تگزاس

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

عمارت روح زده «هولی»

عمارت روح زده «هولی»، یک مهمانخانه بین راهی بود که در دهه ۷۰ میلادی، مرگ هایی عجیب و غریب در آن اتفاق افتاد.

اوهایو

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

«عمارت میلان»، محل زندگی جادوگر ها

سال های متمادی گفته می شد که «عمارت میلان»، محل زندگی جادوگر ها است. به مالک آن جا «میلان» جادوگر می گفتند و ظاهرا، زیر ایوان جلویی خانه دفن شده است.

پنسیلوانیا

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

عمارت «خانه عروسک»، واقع در «فیلادلفیا پنسیلوانیا»

در عمارت «خانه عروسک»، واقع در «فیلادلفیا پنسیلوانیا»، هیچ کس زندگی نمی کند و فقط در سرتاسر خانه، عروسک های مختلف به همراه اره هایی که بر روی قفسه های گوناگون، مرتب و تمیز چیده شده اند دیده می شود.

کنکتیکت

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

عمارت «بیلی» واقع در «هارتفورد کنکتیکت»

عمارت «بیلی» واقع در «هارتفورد کنکتیکت»، خانه ارواحی است که الهام بخش سریال «داستان ترسناک آمریکایی» بوده است.

اوهایو

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

خانه متروکه واقع در «کلیولند»

این خانه واقع در «کلیولند»، جایی است که «مایکل مدیسن»، قاتل زنجیره ای، قربانیانش را شکنجه می کرد و می کشت.

پنسیلوانیا

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

عمارت خانواده «الیور» واقع در «چستر اوهایو»

این جا عمارت خانواده «الیور» واقع در «چستر اوهایو» است. خانواده «الیور» در سال ۱۸۹۸ گم شدند. آن چه داستان این خانواده را ترسناک می کند این است که با وجود این که هیچ گاه پیدا نشدند، اما افراد محلی زیادی ادعا کرده اند که آن ها را پشت پنجره عمارت شان دیده اند.

اوهایو

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

خانه متروکه «اکرون اوهایو»، محل زندگی دوران کودکی یکی از بدنام ترین قاتلان زنجیره ای تاریخ آمریکا

این خانه واقع در «اکرون اوهایو»، محل زندگی دوران کودکی یکی از بدنام ترین قاتلان زنجیره ای تاریخ آمریکا، «رابرت بردلا» است که به «قصاب شهر کانزاس» مشهور بود.

او در زندان، درباره دوران سخت و بدی که در کودکی در «اوهایو» داشته صحبت کرده است. او به خصوص به ماجرای مورد تجاوز قرار گرفتنش در سن ۱۶ الگی در این خانه اشاره می کند که باعث شد پس از نقل مکان به «کانزاس»، از سایرین انتقام بگیرد.

نیویورک

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

خانه «کیتر» واقع در «بوفالو نیویورک»

در این خانه واقع در «بوفالو نیویورک»، که به خانه «کیتر» مشهور است، کلانتر «دونالد کیتر»، خو را به ضرب گلوله کشت. در سال ۱۹۶۸، این خانه به تصرف بانک در آمد و از آن زمان به بعد خالی از سکنه باقی ماند. اما همسایگان گفته اند که به گوش خود، صداهای وحشتناکی را که از داخل این خانه بلند می شود ، شنیده اند.

اوهایو

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

خانه متروک در شق کلیولند

این خانه متروک در شق :کلیولند»، مکانی است که «آتونی سول»، قاتل زنجیره ای، جنازه های قربانیانش را پنهان می کرده است. این خانه در حال حاضر ویران شده اما کسانی که برای میان بر زدن از میان این خانه رد می شوند، ادعا می کنند که صداهایی در داخل خانه می شنوند.

ویسکانسین

خانه های ارواح ، خانه های ارواح ، خانه ارواح

خانه «تیلمور»

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎