دانلود فیلم کامل مراسم توپ طلا ۲۰۱۹

مراسم توپ طلا ۲۰۱۹,فیلم مراسم توپ طلا ۲۰۱۹,دانلود مراسم توپ طلا ۲۰۱۹,دانلود فیلم مراسم توپ طلا ۲۰۱۹,فیلم مراسم توپ طلا ۲۰۱۹ بدون سانسور,پخش زنده مراسم توپ طلا ۲۰۱۹,پخش آنلاین مراسم توپ طلا ۲۰۱۹,پخش بدون سانسور مراسم توپ طلا ۲۰۱۹

دانلود فیلم کامل مراسم توپ طلا ۲۰۱۹

مراسم اهدای جوایز توپ طلا امشب از ساعت ۲۳:۰۰ به وقت تهران آغاز می‌شود تا مشخص شود برنده توپ طلای ۲۰۱۹ کدام ستاره فوتبال خواهد بود.

مراسم اهدای جوایز توپ طلای ۲۰۱۹ امشب در حالی برگزار می‌شود که از لیونل مسی و ویرِژیل فن‌دایک به عنوان شانس‌های اول دریافت این جایزه نام برده شده است. یکی از این دو ستاره توپ طلای امسال را بدست آورده و آن را از لوکا مودریچ، برنده توپ طلای سال گذشته دریافت خواهند کرد. این مراسم امروز دوشنبه از ساعت ۲۳:۰۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد. مراسم امسال شصت و چهارمین دوره این مراسم خواهد بود. جایزه‌ای که اولین بار در سال ۱۹۵۶ به سر استنلی متیوز اهدا شده است. بر اساس گزارش‌ها، سندی هری‌برت و دیدیه دروگبا میزبانان مراسم امسال هستند. این جایزه به صورت سنتی هر ساله توسط نشریه فرانسوی فرانس فوتبال اهدا می‌شود. فهرست سی نفره نامزدهای این جایزه در ماه اکتبر از سوی این نشریه معرفی شد تا با رای‌گیری از کسانی که این نشریه از پیش برگزیده، برنده نهایی انتخاب شود.

سه فینالیست نهایی، مسی، فن‌دایک و رونالدو اعلام شده‌اند ولی این در حالی است که اکثر رسانه‌ها معتقدند شانس مسی و فن‌دایک بیشتر از سایرین است. تئاتر دو شاتل در شهر پاریس میزبان مراسم توپ طلای ۲۰۱۹ خواهد بود. مراسم اهدای جوایز توپ طلای ۲۰۱۸ اما در محل گراند پاله در این شهر برگزار شده بود. امسال یک جایزه جدید به نام جام یاشین هم به بهترین دروازه‌بان سال ۲۰۱۹ اهدا خواهد شد. در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار جایزه بهترین بازیکن زن سال هم به فهرست جوایز توپ طلا اضافه شد. دیگر جایزه‌ای که از سال گذشته به این مراسم اضافه شده بود جایزه کوپا بود که به بهترین فوتبالیست مرد زیر ۲۱سال تعلق گرفت. دو جایزه‌ای که پارسال به ترتیب به آدا هگربرگ و کیلین امباپه تعلق گرفت.

 

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎