یارانه 200 هزار تومانی به چه کسانی تعلق می گیرد؟

یک نت ـ مبلغ 200 هزار تومان به کسانی که حقوقشان زیر 3 میلیون تومان است اعم از شاغلین و بازنشستگان تعلق می‌گیرد.
یارانه

یک نت ـ چه کسانی یارانه ۲۰۰ هزار تومانی دریافت می‌کنند؟

وزیر کار از اختصاص بسته‌های 100 تا 300 هزار تومانی به افراد تحت پوشش نهاد‌های حمایتی و کارمندان خبر داد.

محمد شریعتمداری گفت: حداقل معیشت و دست مزد وضعیت مطلوبی ندارد که برای اصلاح این مشکل در سه مرحله و متناسب با وضعیت خانوار بسته‌های حمایتی بین 100 تا 300 هزار تومان در دولت تعیین شده که به گروه­های هدف پرداخت خواهد شد.

شریعتمداری افزود: بسته‌های حمایتی ویژه ابتدا به عزیزان تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و یا افرادی که در نوبت پیوستن به این سازمان‌ها هستند تعلق خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه یک سبد کالایی متنوع با اختیار خرید کالا‌های مختلف در اختیار این افراد قرار خواهیم داد، گفت: برای کارکنان دولت نیز یک سیاست جبرانی اتخاذ شده که به طور متوسط مبلغ 200 هزار تومان به کسانی که حقوقشان زیر 3 میلیون تومان است اعم از شاغلین و بازنشستگان تعلق می‌گیرد.

شریعتمداری افزود: قرار است مبلغی نیز به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود تا این سازمان بسته‌های حمایتی را به دریافت کنندگان در آمد زیر 3 میلیون از قشر کارگر و یا مستمری بگیران این سازمان تخصیص دهد.

وی گفت: بسته حمایتی دیگری نیز برای افرادی مانند کارگران ساختمانی، رانندگان، زنبورداران، صیادان و ... که در این دو گروه نبودند پیش بینی شده است که با همان شرط در آمد زیر 3 میلیون تومان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد./تسنیم

 

دیدگاه‌ها

#یارانه#یارانه200هزارتومانی
سلام آقااین چه عدالتی است ۲۰سال است مستجرم یک مترزمین هم ندارم خداشاهده به من نه سبدکالاونه سهام عدالت خوب بدن همه اش کمیته وبهزیستی مگه ماآدم نیستیم بچه این سرزمین نیستیم من بخداقسم بدترازکمیته ای وبهزیستی هستم خواهشن به من کمک کنیدهیچ منفییتی ازدولت نبردم وقتی اعلام میکنن سبدکالا وسهام عدالت من که نمیگیرم جددن ناراحت میشم
حسادت به شرایط یک معلول واسه چندر غاز خاک بر سرت
من توی یه شرکت خصوصی کار میکنم ولی بیمه تامین اجتماعی دارم .این مبلغ به منم تعلق میگیره؟

افزودن یک دیدگاه جدید