حساب‌های بانکی یک استقلالی مسدود شد

یک نت ـ اداره مالیات حساب های مالی سرپرست اسبق تیم فوتبال استقلال را به دلیل بدهی مالیاتی امروز «شنبه» مسدود کرد.
استقلالی

یک نت ـ به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ میرشاد ماجدی سرپرست اسبق تیم فوتبال استقلال امروز «شنبه» به دلیل بدهی مالیاتی با حساب‌های مسدود شده خود مواجه شد.

 ماجدی علاوه بر مسدود شدن حساب هایش با شکایت باشگاه استقلال از سوی کمیته تعیین وضعیت نیز مواجه شد و این موضوع در حالی رخ داده که سرپرست اسبق استقلال از این باشگاه طلب دارد.

میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگار ما در این باره گفت: روز‌های خوبی را در استقلال سپری کردم، اما در منزل خود نشسته بودم که یک باره با مسدود شدن حساب هایم و از همه مهم‌تر شکایت باشگاه استقلال از خودم به کمیته تعیین وضعیت مواجه شدم. این طور که به نظر می‌رسد باشگاه استقلال به جای اینکه با طلب کاران خود برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تسویه کند، اما اقدام به شکایت از آنان کرده است.

او ادامه داد: حساب‌های من به دلیل بدهی مالیاتی مسدود شده و طبق روال قانونی و برخلاف میل باطنی باید از استقلال شکایت کنم تا با دریافت طلبم حساب هایم هم باز شود.

سرپرست اسبق استقلال بیان کرد: از شکایتی که باشگاه استقلال علیه من انجام داده تعجب می‌کنم و به طور حتم من هم برای دریافت طلبم دیگر ساکت نخواهم نشست و راه  باشگاه را در پیش می‌گیرم.

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎