Learn HTML with NeoPersia.org Learn HTML with NeoPersia.org

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره بازی با تراکتورسازی

یک نت ـ باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به اتفاقات روز جمعه در بازی با تراکتورسازی و حاشیه‌سازی‌های انجام شده واکنش نشان داد.

یک نت ـ به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: باشگاه پرسپولیس با ابراز تاسف از اتفاقات روی داده در بازی روز جمعه که متاسفانه به شکل‌های گوناگون در ورزشگاه‌ها در حال رخ دادن است، خواهان آن شد که با خرد جمعی و همدلی همه اهالی فوتبال، شرایطی فراهم آید که دیگر هیچ‌گاه شاهد چنین مسایلی در ورزشگاه‌ها نباشیم.

این باشگاه، همواره به رقبای خود احترام گذاشته است و به آن به عنوان یک اصل اساسی نگاه می کند. لیکن هر گاه اجتماع بزرگی از افراد اتفاق می‌افتد بعضی نیز به دنبال سوء استفاده‌هایی هستند که هیچگاه مورد تایید هیچ کس از جمله باشگاه پرسپولیس نیست. در این میان گاهی آن چه در گذشته روی داده است هم به عاملی برای زمینه چینی‌ها توسط این افراد بدل می‌شود که باید با همکاری دوستداران فوتبال جلوی آن گرفته شود.

باشگاه پرسپولیس همواره به خود بالیده است که هوادارانش در وجب به وجب این خاک پهناور و شریف حضور دارند و بسیاری هواداران پرسپولیس از جمله آن‌هایی که در ورزشگاه حضور یافتند؛ ترک و آذری بوده‌اند و هستند.

ورزش و به ویژه فوتبال نیز همواره عاملی برای ایجاد ارتباط‌های اجتماعی و همبستگی بوده است.

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎