Learn HTML with NeoPersia.org Learn HTML with NeoPersia.org

عده‌ای به دنبال استعفای من هستند

یک نت ـ سرمربی ملوانان می گوید تا الان هیچ استعفایی به مدیران باشگاه نداده ام اما اگر شرایط به مانند نیم فصل اول باشد در این تیم نخواهم ماند.

 نادر دست نشان

یک نت ـ به گزارش "ورزش سه"، شکست ملوانان در دیدار روز گذشته باعث شد تا عده ای از هواداران این تیم لب به اعتراض بگشایند و پس از آن نیز شایعه استعفای سرمربی این تیم بر سر زبان ها بیفتد. نادر دست نشان در این رابطه گفت: من تا الان استعفایی نداده ام اما شنیده ام من را استعفا داده اند! گویا دوستان می خواهند به میل خودشان من دیگر سر کار نباشم و به همین دلیل هر روز خبر استعفای خودم را از یکی از رسانه ها می بینم.

او درباره ادامه همکاری خود گفت: در حقیقت باید بگویم استعفا برای آدمهای ضعیف است و من هیچوقت استعفا نمی دهم؛ اما این را هم باید بگویم با شرایطی که در نیم فصل داشتیم دیگر نمی توان با ملوان ادامه داد.

دست نشان ادامه داد: من باتعصب ترین بازیکنان را دارم. بازیکنانی که جانشان را هم برای تیم می گذارند ولی متاسفانه یک گروه دو، سه نفری از روی سکوها فقط بازیکنان تیم را تخریب می کند. شما بازی دیروز را ببینید، بازیکنان من از استرس بالا نمی توانند یک توپ ساده را استپ کنند. توهین و فحاشی به بازیکنان توسط این گروه باعث شده تا بازیکنان نتوانند بر بازی تمرکز کنند.

سرمربی ملوانان ادامه داد: بعد از بازی اما همین بازیکنان وقتی می خواستند به خانه بروند پول توی جیب شان نداشتند! هوادارانی که به آنها ناسزا می گفتند کجا بودند تا ببینند بازیکن نمی تواند تا خانه برود. از پژمان نوری ممنونم، او یک فوتبالیست بزرگ و یک کاپیتان تمام عیار است. پژمان لااقل به ۱۰ نفر از بازیکنان تیم پول قرض داده است.

وی در ادامه گفت: خیلی از هواداران تیم حق دارند به وضعیت انتقاد کنند اما توهین و فحاشی به بازیکن باعث می شود نتوانند با تمام توان در بازی ها حضور پیدا کنند. مسائل مالی باشگاه باعث شده تا به اندازه کافی ذهنیت بازیکنان به هم بریزد این توهین ها و ناسزاها دیگر فکری برای بازیکنان من باقی نمی گذارد.

دست نشان در رابطه با گروه منتقد تیم گفت: همانطور که گفتم یک گروه دو سه نفری هستند که بقیه را تحریک می کنند و جو ورزشگاه را مسموم می کنند. آنها در دو بازی اخیر در ورزشگاه نبودند و ما توانستیم با پیروزی بر شهرداری ماهشهر و شهرداری تبریز به کارمان پایان دهیم. چرا در غیاب این نفرات ما می توانیم برنده از زمین خارج شویم اما وقتی در ورزشگاه حضور دارند بازیکن من نمی تواند یک استپ ساده کند. بین دو نیمه بازی روز گذشته من فقط روی مسائل روحی و روانی کار کردم و سعی کردم بازیکنان را آرام کنم. اتفاقا اوضاع مان هم بهتر شد و در نیمه دوم حریف اسیر ما بود. بدشانس بودیم که فقط یکی از توپ های ما داخل گل رفت. باید در اوضاع تیم بازنگری شود که چرا بازیکنان خارج از انزلی بهتر از داخل خانه می توانند بازی کنند.

مربی ملوانان ادامه داد: کمتر تیمی امسال مانند ملوان است. مردم انزلی عشق فوتبال هستند و برای ملوان جانشان را می دهند. این خیلی ارزش دارد و باید از ان استفاده کرد تا تیم به مراحل بالا برسد. مسئولان انزلی و گیلان باید به داد این تیم برسند. آنها باید امکانات بیاورند. ملوان تیم کوچکی نیست. یک اسم ریشه دار است که نباید به این راحتی از بین برود. با وجود امتیازاتی که از دست رفت ما هنوز هم شانس داریم. تیم هیچ مشکل فنی ندارد و با تزریق پول و گرفتن یکی دو بازیکن مشکلات مان حل می شود.

دست نشان در پایان گفت: شب گذشته جلسه ای برقرار شد و من هم باید حضور می یافتم اما به دلیل اینکه بسیار ناراحت بودم و البته می خواستم دست دوستان برای بحث و بررسی درباره تیم باز باشد حضور نیافتم. امیدوارم همه چیز مانند نیم فصل اول نباشد لااقل بازیکنانم پول برای ایاب و ذهاب داشته باشند. بهرحال گروهی خاص به دنبال آوردن مربی مورد نظر خود هستند در صورتی که مشکلات مالی حل شود آنها هم شکست می خورند.

 

 

عکس نوشته های قرآنی
https://t.me/Quran_hadis

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎