با یکی عقد کردم الان منو نمی خواد

یک نت ـ به صورت سنتي به عقد اقاي با ۲۳ سال سن در امده ام وبعد ازگذشت ۴ماه بعد ازعقد به صورت يکدفعه گفت که بنده رو نميخواد وهيچ حسي بهم نداره

طلاق

یک نت ـ من دختري با ۲۲سال سن ۹ماه به صورت سنتي به عقد اقاي با ۲۳ سال سن در امده ام وبعد ازگذشت ۴ماه بعد ازعقد به صورت يکدفعه گفت که بنده رو نميخواد وهيچ حسي بهم نداره در صورتي که اصلا اينطور نبوديم الان بعد از پنج ماه نه اقدامي برا طلاق کرده نه عروسي واقعا بلاتکليفم راهنمايم کنيد چيکارکنم؟

پاسخ:
با عرض سلام و تشکر قطعا حالت بلاتکلیفی و از بین روفتن عشق و علاقه طرف مقابل نسبت به شما آزاردهنده است و از این بابت بسیار متأسفیم.

از آنجا که ما علت از بین رفتن احساس علاقه مندی ایشان نسبت به شما و به طور کلی از شخصیت ایشان اطلاعی نداریم نمی توانیم مشاوره جامعی خدمت شما ارایه کنیم فقط شما بهتر است با استفاده از واسطه ها و بزرگترها از ایشان بخواهید که با مشاور صحبت کرده و علت این تغییرات روحی و روانی را با مشاور درمیان بگذارند و درمان آن را از مشاور بگیرند.

قطعا در یک فرصت یکماهه که شما و خانواده تان به ایشان خواهند داد ایشان باید تصمیم خود را بگیرد و در غیر این صورت شما اقدام حقوقی برای روشن شدن تکلیفتان انجام دهید

قطعا جداشدن به عنوان راهکار آخر پیشنهاد می شود و شما و ایشان باید مسایل تان را باکمک مشاور حل کنید و به زندگی تان ادامه دهید .

موفق باشید.

 

منبع: کانال مشاوره مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎