با مادرشوهرم اختلاف شدیدی دارم

یک نت ـ مدت ۶سال بامادرشوهرم زندگی میکنم منو مادرشوهرم اصلا باهم سازگاری نداریم
مادرشوهر

یک نت ـ من خانمی ۲۳ ساله ام که حدود۶ساله ازدواج کردم که دراین مدت ۶سال بامادرشوهرم زندگی میکنم منو مادرشوهرم اصلا باهم سازگاری نداریم خیلی زندگی کردن برایم دشوارشده است وشوهرم هم به هیچ وجه حاضر نیست که بدون مادرش زندگی کند میگه که اگه جدا ازمادرم زندگی کنم مردم بهم بدو بیراه میگویند من هم نمیدونم چطور این زندگی لعنتی رو تحمل کنم البته منو شوهرم همدیگرو خیلی دوست داریم لطفا کمکم کنید باید چه کارکنم ؟

پاسخ:

از اینکه دچار تنش با مادر شوهر شده اید بسیار متأسفیم . ما اطلاع نداریم که شما از قبل در مورد مکان زندگی با هم دیگر به تفاهم رسیده بوده اید یا خیر اگر ایشان در کنار صحبت هایی که برای زندگی مشترک داشتید این موضوع را مطرح کرده اند و شما می دانستید که مکان زندگی تان با همسرتان در کنار مادرش است پس باید بپزیرید و با مشکلاتش کنار بیایید.

قطعا اینکه شما با همسرتان تفاهم دارید بسیار جای خرسندی است و سعی کنید با سیاست و هنرمندی و گفتن نقاط مثبت مادرشوهرتان به طور کلی و با احترام موارد ناراحتی خودتان را با همسرتان بدون سرزنش و تحقیر درمیان بگذارید و با مادر شوهرتان هم با گفتن نقاط مثبت و خوبی ها و ابراز احساسات مثبت و با احترام ناراحتی خودتان را مطرح کنید.

موفق باشید.

 

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎