اسم خوانندگان تیتراژ ماه عسل ۹۷

آهنگ تیتراژ ماه عسل ۹۵, احسان خواجه امیری, امیرعلی بهادری, بابک جهانبخش, تیتراژ اولی ماه عسل ۹۵, تیتراژ ماه عسل ۹۵,خواننده تیتراژ ماه عسل ۹۵,خوانندگان ماه عسل ۹۵,دانلود آهنگ ماه عسل ۹۵ ,رمضان ۹۵ ,فرزاد فرزین ماه عسل ۹۵ ,ماه عسل سال ۹۵

تیتراژ ماه عسل ۹۴

یک نت ـ خوانندگان تیتراژ ماه عسل ۹۶ چه کسانی هستند؟

امروز ( پنج شنبه ۲۸ خرداد ۹۴ ) آهنگ تیتراژ آغازین و پایانی ماه عسل ۹۴ در همین پست منتشر می شود. با ما همراه باشید.

خوانندگان تیتراژ ماه عسل ۹۴ چه کسانی هستند؟

آهنگ تیتراژ ماه عسل 94

فارس: سازندگان برنامه ماه عسل، امسال (سال ۹۴ ) سراغ خواننده‌های ثابت سال‌های قبل نرفته اند واحسان خواجه امیری و بابک جهانبخش را برای خواندن تیتراژ امسال این برنامه انتخاب کردند.

 

برنامه ماه عسل که حدود یازده سال در ماه رمضان از شبکه سه سیما پخش می‌شود، امسال از روز چهارشنبه ۲۷ خردادماه به استقبال ماه مبارک رمضان خواهد رفت.

هر کدام از این خوانندگان یکی از تیتراژهای ابتدایی و انتهایی ماه عسل را خوانده‌اند.

برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی لحظات قبل از افطار ماه رمضان به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

 

خبر دیگر:

با توجه به اخبار رسیده در رمضان ۹۴ نیز همانند سال گذشته احسان علیخانی تهیه کننده و مجری برنامه ماه عسل خواهد بود

مانند هر سال شایعات متعددی از خواننده تیتراژهای ابتدایی و انتهایی این ویژه برنامه در بین علاقه مندان پخش شده بود که

طبعا باید تا زمان پخش برنامه منتظر ماند و دید که امسال چه افرادی برای خواندن در تیتراژ آغازین و انتهایی این ویژه برنامه

انتخاب می شود تا این لحظه صحبت از اجرای آهنگ توسط فرزاد فرزین , بابک جهانبخش , محمد علیزاده و مرتضی پاشایی

و همچنین احسان خواجه امیری در بین علاقه مندان به موسیقی مطرح می باشد,

که البته بابک جهانبخش حضور خود در این برنامه به عنوان خواننده را تکذیب کرده است.

بنا به اخبار رسیده احتمال دارد تیتراژ ابتدایی با اجرای مشترک مرتضی پاشایی و محمد علیزاده به اجرا درآید

و تیتراژ انتهایی را نیز احسان خواجه امیری عهده دار شود .

( البته ناگفته نماند که فرزاد فرزین نیز در صفحه اینستاگرام خود خبرهایی از انتظار آهنگ جدید و سوپرایز خود به هواداران داده است )

با این حال باید منتظر ماند و دید در روز های آتی چه اخباری پیرامون این ویژه برنامه منتشر خواهد شد !

خبر جدید:

هفته گذشته خبری در خروجی سایت «موسیقی ما» قرار گرفت مبنی بر اینکه «بابک جهانبخش» و «احسان خواجه‌امیری» تیتراژ ابتدایی و پایانی برنامه «ماه عسل ۹۴» را می خوانند. این خبر بازخورد گسترده ای در فضای مجازی داشت اما بابک جهانبخش در ادامه روی صفحه اینستاگرام خود یک پست موقت را به اشتراک گذاشت. او خبر سایت «موسیقی ما» را تکذیب نکرد ولی گفت که با «احسان علیخانی» به توافق نرسیده و تیتراژ این برنامه را نمی خواند. پس از این باز هم بازار شایعات داغ شد. پس از اینکه تیزر ماه عسل ۹۴ با قطعه «نگران منی» زنده یاد مرتضی پاشایی روی آنتن رفت، برخی رسانه ها این اثر را گزینه نهایی شروع این برنامه دانستند.

اما شنیده‌های خبرنگار سایت «موسیقی ما» حکایت از آن دارد که «امیرعلی بهادری» خواننده تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۴ است. این خبر درحالی ۲۴ ساعت مانده به پخش قسمت اول ویژه برنامه لحظات افطار شبکه سه اعلام می‌شود که قرار بود امیرعلی بهادری ملودی قطعه بابک جهانبخش را بسازد. این موزیسین جوان و با استعداد که در زمینه ترانه‌سرایی و ساخت ملودی هم فعالیت می‌کند تاکنون سابقه تیتراژخوانی نداشته و این روزها در تدارک انتشار آلبومش است. همچنین طبق شنیده‌ها مهرداد نصرتی آهنگساز قطعه تیتراژ پایانی برای احسان خواجه‌امیری است. برای تایید این شنیده‌ها باید تا فردا شب و آغاز برنامه پربیننده احسان علیخانی منتظر ماند.

هنوز دلیل به توافق نرسیدن بابک جهانبخش با احسان علیخانی به صراحت اعلام نشده اما حساسیت ها روی تیتراژ ابتدایی این برنامه بالا است.

«مهدی یراحی»، «فرزاد فرزین» و «مهدی یغمایی» از جمله خوانندگانی هستند که آثارشان در زمان حضور احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده ماه عسل، با نظر مثبت مخاطبان همراه شد. در دوره ای هم که این مجری با سابقه در تیم ماه عسل حضور نداشت تیتراژ های «بنیامین بهادری» و «محین یگانه» در «ماه عسل» مورد توجه قرار گرفت.

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎