اين مار به جرم دزدي دستگير شد + عكس

یک نت ـ روزانه سارقان در سراسر دنیا دست به سرقت های مختلف می زنند و عده بسیاری از آن ها توسط پلیس دستگیر می شوند اما دنیای این دزدی ها نیز پیچیدگی و شگفتی های خاص خود را دارد.
مار دزد

روزانه سارقان در سراسر دنیا دست به سرقت های مختلف می زنند و عده بسیاری از آن ها توسط پلیس دستگیر می شوند اما دنیای این دزدی ها نیز پیچیدگی و شگفتی های خاص خود را دارد.

چندی پیش در شهر "انگهام" استرالیا مغازه داری گزارش یک سرقت را به پلیس داد. افسران با حضور در منطقه مشاهده کردند یک سوراخ در سقف به وجود آمده و یک بوی بد نیز در محیط پیچیده است.
 

پلیس احتمال داد که شاید دزد از سقف وارد شده اما در بخورد با زمین حالش بهم خورده است و این بوی بد نیز حاصل از آن است اما این فرضیات کاملا اشتباه بود چرا که روز بعد یک مار پیتون در این مغازه پیدا شد.

از آنجایی که گزارش دزدی شده بود پلیس بار دیگر در مغازه حاضر شد و این بار مار را به جرم سرقت دستگیر کرد. این مار پیتون ۱۷ کیلوگرم وزن و ۶ متر طول دارد و هنوز معلوم نیست از کجا وارد سقف این مغازه شده است.

صاحب این مغازه گفته است اجناس خوردنی چند وقتی است که در مغازه ناپدید میشود و به همین علت این مار به عنوان یک سارق شناخته میشود. این مار با شاکیانی که دارد حتی نمی تواند وارد باغ وحش شود و باید در یک جزیره وحشی رها گردد.
 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.‎