رفتن به محتوای اصلی

علوم چهارم صفحه 76

تاریخ انتشار:
علوم چهارم صفحه 76 علوم چهارم صفحه ۷۵ علوم تجربی چهارم دبستان علوم چهارم صفحه ۷۵ جمع آوری اطلاعات علوم چهارم صفحه ۷۶ سهم شما در مراقبت از زمین چیست
علوم چهارم صفحه 76

علوم چهارم صفحه 76

یک نت ـ جواب فعالیت صفحه ۷۶ علوم چهارم

علوم چهارم صفحه 76

با سلام خدمت کاربران محترم دانشکده ها . و اما ما و شما کلاس چهارمی ها یک درس دیگری از کتاب علوم با جواب ! این بار هم جواب فعالیت صفحه ۷۶ علوم چهارم پایه چهار ابتدایی درس ده بدن ما (۲)  بصورت رایگان برای کاربران عزیز و محترم تهیه کرده ایم.

که بیشتر افراد بخاطر برخی مشکلات که در پاسخ به سوالات علوم چهارم داشته اند امروز تیم دانشکده ها به تمام کمال با کاربرانش همراه هست.

بخاطر مشکلات کلاس سوم ابتدایی با حل صفحه ۷۶  علوم چهارم را که برخی از دانش آموزان که مشکل دارند.

مجبور هستند جوابهای سوالات را با جستجو کردن در اینترنت  راهی برای این مشکلات که پیش رو دارند در کتاب درسی فعالیت صفحه ۷۶ علوم چهارم رفع کنند.

خب برای رفع مشکلات  سوالات و پرسش های متن کتاب علوم چهارم ابتدایی ما این گام به گام علوم چهارم را بصورت رایگان در انتهای همین پست برای شما قرار داده ایم و ما با شما در سایت دانشکده ها همراه هستیم.

این سوالات پایه چهارم علوم که ما قرار داده ایم درس ده بدن ما (۲) در این پست برای شما کاربران بصورت رایگان با پاسخ به تمام پرسشهای متن و … قرار داده ایم.

علوم چهارم با پاسخ به سوالات رایگان و حل و فصل کتاب  با پاسخ درس ده بدن ما (۲) گام به گام علوم چهارم بصورت کامل و دقیق رایگان میباشد و با کتب درسی جدید منطبق دارد.

نظر یادتان نرود.دانش آموزان در مسابقه‌ٔ «چه کسی می‌تواند با فوت کردن بادکنک بزرگ‌تری درست کند» شرکت کردند. آنها با فوت کردن، بادکنک‌هایی در اندازه‌های گوناگون درست کردند.

* چرا برخی از بادکنک‌ها بزرگ‌تر و برخی کوچک‌تر شدند؟ برای پاسخ دادن به این پرسش، فعّالیت زیر را انجام دهید.

جواب فعالیت صفحه 76 علوم چهارم ابتداییوسایل و موادّ لازم: یک کیسه زبالهٔ سیاه رنگ، نی بلند، خط کش، نوار چسب، محلول آب و صابون (مایع حباب سازی)1- کیسه‌ٔ پلاستیکی سیاهی را درون سینی پهن کنید.2- نصف لیوان محلول آب و صابون (محلول حباب سازی) را روی این کیسه بریزید و پخش کنید. خط کش را درون محلول قرار دهید.3- یک نی را وارد این محلول کنید.4- نفسی عمیق بکشید؛ با همان نفس به آرامی در نی فوت کنید تا یک حباب بزرگ درست شود. تا جایی که می‌توانید نفس خود را خالی کنید.5- قطر این حباب را اندازه بگیرید و در جدول صفحه‌ی بعد یادداشت کنید.نام افراد گروه    اندازه‌ٔ قطر حباب به سانتی‌متر    

6- هر یک از افراد گروه این فعّالیت را جداگانه انجام دهد و نتیجه را در جدول بنویسد.– از این فعّالیت چه نتیجه‌ای می‌گیرید؟ کسی که بیش‌تر فوت کند ریه‌های بزرگ‌تری دارد و قطر حباب‌ آنها بیش‌تر است.

نکته‌ٔ بهداشتی هر یک از افراد گروه فقط از نی خود استفاده کند. مراقب باشید محلول را به درون دهان خود نکشید. علوم چهارم صفحه ۷۴ ۷۵ ۷۶ علوم چهارم صفحه ۷۶ با جواب علوم چهارم صفحه ۷۵ علوم چهارم صفحه ۷۵ جمع آوری اطلاعات علوم چهارم صفحه ۷۶ سهم شما در مراقبت از زمین چیست صفحه ۷۰ علوم چهارم علوم چهارم صفحه ۶۷ علوم تجربی چهارم دبستان

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکتونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.
بازگشت بالا