رفتن به محتوای اصلی

مداحی قحطان البدیری بیت رهبری

تاریخ انتشار:
مداحی قحطان البدیری بیت رهبری,مداحی قحطان البدیری نزد رهبری,قحطان البدیری بیت رهبری,قحطان البدیری بیت رهبری ولادت حضرت زهرا,قحطان البدیری
مداحی قحطان البدیری بیت رهبری

مداحی قحطان البدیری بیت رهبری

مداحی قحطان البدیری بیت رهبری بصورت فایل صوتی تصویری داخل کانال قرار خواهد گرفت.

همچون سال‌های گذشته همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا (س) مداحان به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند که این دیدار امسال پنجشنبه ۲۲ دی‌ماه در شب میلاد برگزار خواهد شد.

در این دیدار که هرساله برگزار می‌شود، تعدادی از مداحان به اجرای مراسم می‌پردازند. امسال این مراسم، همچون سال گذشته یک مهمان ویژه دارد و «قحطان البدیری» مداح سرشناس عراقی نیز برای این دیدار به ایران می‌آید تا محضر مقام معظم رهبری مداحی کند. سال گذشته «شیخ حسین اکرف» مداح سرشناس بحرینی حزب‌الله لبنان مهمان این دیدار بود.

قحطان البدیری کیست؟

او یکی از مداحان مشهور عراق است که روحیه انقلابی و مقاومتی دارد. او در مسابقات استعدادیابی وجیها بالحسین نیز داوری کرده است.

ایرانیان شاید این مداح عراقی را بیشتر با نوحه‌ای که در جواب نوحه میثم مطیعی برای قدردانی از پذیرایی عراقی‌ها در اربعین خواند بشناسند. او در این نوحه خطاب به زائران ایرانی خوانده بود: «ما اهل عراق هستیم و شما اهل ایران هستید/ شما فرزندان امام رضا هستید که ما به آن افتخار می‌کنیم/ محبت به آل پیامبر نقطه اشتراک ماست/ هرگز به دنبال نکات تفرفه آمیز نبوده‌ایم». این نوحه در زمان شیوع کرونا و محروم شدن ایرانی‌ها از سفر اربعین و زمانی که نوحه «من ایرانم و تو عراقی» محمدحسین پویانفر رواج داشت هم بسیار در ایران و عراق بازنشر شد.

 

مداحی قحطان البدیری بیت رهبری بصورت فایل صوتی تصویری داخل کانال قرار خواهد گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکتونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.
بازگشت بالا