قهرماني منچستريونايتد با گل‌هاي فان پرسي

یک نت ـ منچستريونايتد در سوپر جام باشگاه‌هاي انگليس با درخشش مهاجم هلندي خود ويگان اتلتيک را شکست داد و قهرمان شد.
فن پرسی

به گزارش یک نت، ديدار سوپر جام باشگاه‌هاي انگليس بين تيم‌هاي منچستريونايتد و ويگان اتلتيک انجام شد که در پايان به برتري دو بر صفر يونايتدها انجاميد.

در اين ديدار و در دقيقه هفت رابين فان پرسي دروازه حريف را باز کرد. مهاجم هلندي يونايتدها توپ را به پاتريس اورا پاس داد و به داخل محوطه جريمه حريف رفت. سانتر اورا و ضربه سر محکم فان پرسي به زاويه مخالف موجب شد تا يونايتدها يک بر صفر پيش بيفتند.

در دقيقه 14، رافائل که در دفاع راست براي يونايتدها به ميدان رفته بود دچار آسيب ديدگي شد تا در دقيقه 16 کريس اسمالينگ جاي او را در ترکيب بگيرد.

در ادامه ديدار حمله‌هايي از سوي دو تيم روي دروازه‌ها انجام شد ولي نتيجه‌اي در بر نداشت تا نيمه نخست با همان يک گل به سود يونايتدها به پايان برسد.

در حالي که پنج دقيقه از آغاز نيمه دوم گذشته بود، جيمز مک آرتور با خطا روي دني ولبک نخستين کارت زرد اين ديدار را از مارک کلاتنبرگ، داور مسابقه دريافت کرد.

در دقيقه 59 دني ولبک پاسي را براي فان پرسي ارسال کرد تا مهاجم هلندي با کنترل خوب خود فضا را براي شوت‌زني خود فراهم آورد. وي با ضربه دقيق پاي چپ خود براي بار دوم دروازه ويگان را باز کرد.

در دقيقه 79 نتيجه بايد براي يونايتدها سه بر صفر مي‌شد و فان پرسي هت تريک مي‌کرد. پاس‌هاي تک ضرب زيادي بين بازيکنان اين تيم رد و بدل شد. تام کلورلي، هافبک يونايتدها با يک پاس،‌ تيمش را از حالت دفاعي به حمله درآورد. پاس او به فان پرسي رسيد ولي لئون بارنت، مدافع انگليسي ويگان توپ را دفع کرد.

در دقيقه 88 راجر اسپينوزا به دليل خطا روي تام کلورلي دومين بازيکن ويگان و زمين بود که کارت زرد دريافت کرد. کلورلي هم 2 دقيقه بعد کارت گرفت تا يک بازيکن از منچستريونايتد هم کارت بگيرد.

چهار دقيقه وقت‌ اضافه اين ديدار هم سپري شد ولي تغييري در نتيجه اين ديدار پيش نيامد تا يونايتدها با حساب دو بر صفر ويگان را شکست داده و قهرمان سوپر جام باشگاه‌هاي انگليس را به دست آورند.

 

منبع: فارس

افزودن یک دیدگاه جدید