رفتن به محتوای اصلی

تونی می تو + تصاویر

تاریخ انتشار:
یک نت ـ تونی می تو + تصاویر
تونی می تو + تصاویر

تونی می تو + تصاویر

مجله اينترنتي يك نت : فوتبال تبریز تا پیش از قهرمانی در رقابت‌های جام حذفی این فصل، چندین بار تا آستانه این مهم پیش رفته بود، اما در آخرین گام از کسب قهرمانی بازمانده بود.

محمد بیانی با تیم تراکتورسازی تبریز در سال 55، بیوک صباغ با تیم منتخب آذربایجان شرقی در سال 65، آصف نمازوف با ماشین‌سازی در سال 70، واسیلی گوجای رومانیایی  با تیم تراکتورسازی تبریز در سال 71، ایوان دیمیترو رومانیایی با تیم تراکتورسازی تبریز در سال 73، فرهاد کاظمی با تیم گسترش فولاد تبریز در سال89، امیر قلعه نویی با تیم تراکتورسازی در سال 91 و تونی اولیویرا پرتغالی در فصل گذشته لیگ برتر در آخرین گام در کسب  نخستین قهرمانی برای فوتبال تبریز از این مهم بازماندند.

تونی اولیویرا در رقابت‌های جام حذفی کشور  در فصل جاری با پیروزی برابر تیم‌های فولاد خوزستان و مس کرمان نخستین قهرمانی فوتبال تبریز را به ارمغان آورد.

دو برد قبلی تیم تراکتورسازی در این رقابت‌ها برابر تیم‌های نفت مسجد سلیمان و راه آهن تهران با مجید جلالی به دست آمده بود و ماشین سازی نیز از بازی برابر تراکتورسازی انصراف داده بود.

بعد از 4 دهه برگزار رقابت‌های فوتبال ایران به صورت لیگ و حذفی بالاخره تراکتورسازی برای نخستین بار به قهرمانی دست یافته و تونی اولیویرا نام خود را در فوتبال تبریز جاودانه ساخت.

 

دیدگاه‌ها

فوتبالدوست 1392/11/29 - 00:41

handsome tony

صمد 1392/11/29 - 02:02

تبريك به توني استاد فن بيان فردوسي پور مالوندكف استديو

ت 1392/11/29 - 13:55

تونی تو چقدر باحالییییییییییییی،خیلی ازت خوشم اومد

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکتونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.
بازگشت بالا