آموزش سئو کردن مطالب وبسایت

یک نت ـ آموزش سئو, آموزش سئو مطالب, آموزش سئو کردن مطالب, بهترین روش برای سئو کردن مطالب, سئو, سئو مطالب, سئو کردن مطالب, سئو کردن مطالل, چگونه مطالب را سئو کنیم
سئو

یک نت ـ با سلام در این پست میخوام یک آموزش واقعا جالب و کاربردی بهتون بدم که شاید خیلی هاتون اصلا این کارو انجام نمیدادین. امروز ما با این آموزش سئو آشنا میشویم. به ادامه مطلب مراجعه کنید.

۱-) در مطالب خوب حتما از ۳۰۰ کلمه استفاده کنیم تا کاربر از کار و نوع مطلب آموزش و اطلاعات کافی را در بر گرفته باشد.

۲-) حتما در پست ها از برچسب استفاده کنیم.

۳-)  از عنوان های مناسب استفاده کنیم.

۴-) این کار که یکی از مهم ترین کار هاست این است که کلمه های سایت را که با بخش ها و … است را به هم لینک دهیم تا موتور جست و جو آن مطلب را بازبینی کند و دوباره آن مطلب برای موتور جست و جو زنده شود. اگر بخواهم آن را با ذکر یک مثال توضیح دهم به شیوه ی زیر عمل کنید:)

برای مثال ما یک سایت در مورد آموزش تخصصی و کمک به وبمستران داریم.

حال تصمیم به ارسال یک پست گرفته ایم برای این کار اگه در پستمون کلمه ای به اسم سئو بود آن کلمه را در بخش سئو سایت لینک کنیم و در صورت نیاز پست هارا همین جور به هم لینک کنیم و ….

اگر کسی از دوستان سوال خواصی داشت بپرسه راه های دیگری هم هستند برای مثال در وردپرس برای سئو بهتر مطالب میتوان از افزونه WordPress SeO By Yoast استفاده کرد که یکی از کاملترین افزونه ها برای سایت و وبمسترانی که قصد پیشرفت وب خود را دارند خواهد بود.

برای سئو مطالب در وردپرس ، هر مدیریت محتوای دیگری هم میتوان از این آموزش مطالب را سئو کرد. تا جایی که امکان دارد از مطالب اختصاصی استفاده کنید و اگر در کار کپی مطالب هستین سعی کنید قسمی از مطلب را خودتان به صورت جداگانه بنویسید. خوب دوستان این اولین آموزش و اولین پست سایت بود امیدوارم بیشتر مفید واقع شویم. قسمت دوم آموزش سئو مطالب به زودی در سایت قرار میگیرد.

آموزش سئو مطالب به پایان رسید. با آرزوی موفقیت شما دوستان

اگر آموزش مورد انتظار و قبولی شما دوست عزیز بود از نظرات ما را آگاه کنید

موضوع: 

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.